Pętla na ogon halibuta

Nowy produkt

Pętla wykonana na bazie rozkładanego podbieraka wędkarskiego, powinna być niezbędnym wyposażeniem każdej łodzi wędkarskiej w Norwegii.

Znalazłeś niższą cenę? Napisz do nas a otrzymasz zniżkę i nagrodę!

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

96,00 zł brutto

Więcej informacji

Ta wykonana na bazie rozkładanego podbieraka wędkarskiego pętla, powinna być niezbędnym wyposażeniem każdej łodzi wędkarskiej w Norwegii. Budowa jest prosta ale solidna i gwarantujemy jej niezawodne działanie. To idealne rozwiązanie aby nie kaleczyć ryb, zwłaszcza wtedy kiedy ma się zamiar ją wypuścić. C & R!

Ta wspaniała królewska flądra – ryba marzeń wielu wędkarzy morskich łowiących w Norwegii, wymaga przede wszystkim od nas szacunku, tak jak szacunku wymaga cała Natura. Trzeba zostawić coś po sobie dzieciom i wnukom. W końcu jesteśmy TU tylko tymczasowo więc zachowujmy się na łowisku jak kulturalni goście :)

Aby złowić halibuta, należy przede wszystkim mocno o tym marzyć, ponieważ....marzenia się spełniają. Więcej o tej wymarzonej rybie na naszym blogu.

Jeszcze jedno – odrobina wytrwałości. Osobiście złowiłem swojego pierwszego halibuta dopiero na trzeciej wyprawie. Patrzyłem z nutką nieskrywanej zazdrości na kolegów, którzy mieli więcej szczęścia i umiejętności podczas wcześniejszych wypraw. Dopiero w czerwcu 2013 roku los obdarował mnie 2 halibutami: 42 i 25 kg.

Nawet wyglądający na zmęczonego halibut, mozolnie podciągnięty na wędce do powierzchni wody i będący na wyciągniecie ręki przy burcie łodzi, robi często niesamowity zryw i z łatwością odpływa w głębinę. Czasami trwa tak kilka razy. Niepowtarzalny hol tej wspaniałej flądry nie ma porównania z żadna inną rybą. Działanie pętli widać dokładnie w akcji na tym filmie.

Kiedy zdecydujesz się, że zabierasz halibuta lub inną rybę jako trofeum do bazy czy w celu konsumpcji pamiętaj, że wolno z Norwegii przywieźć max. 15 kg filetów ryb morskich oraz okaz w całości.

Zarejestruj się! W klubie megavega ceny znacznie niższe!

Znalazłeś niższą cenę? Napisz do nas a otrzymasz zniżkę i nagrodę!