O nas

O klubie megavega - atelier wędkarstwa morskiego

Wyjeżdżasz do Norwegii? Prawdopodobnie dobrze trafiłeś! Znajdziesz tu sprzęt i porady, które sprawią, że Twoja wyprawa bedzie bardziej udana.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji: odpowiemy na wszystkie pytania, doradzimy przy wyborze najbardziej odpowiedniego dla danej metody sprzętu, pomożemy przy wszelkich problemach natury technicznej. Kontaktować się z nami można: telefonicznie, drogą mailową lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Szczegóły można znaleźć na stronie: Kontakt z nami

  • Najwyższej jakosci sprzęt i przynęty
  • Szybka i profesjonalna obsługa
  • Bezpłatne porady profesjonalistów

Nasz zespół

cms-img

Bardzo częste widoki na naszych ulubionych łowiskach

Nie jesteśmy biurem podróży, nie sprzedajemy wycieczek. Nie mamy wielu krajów do wyboru ani ofert Last Minute. Nie proponujemy też wycieczek economy za kilkaset zł/tydzień z mnóstwem ukrytych kosztów oraz klauzul pisanych maleńkim drukiem. Miejsca które odwiedzamy to sprawdzone nowe ośrodki wędkarskie o wysokim standardzie zakwaterowania, dysponujące dużymi, szybkimi i przede wszystkim bezpiecznymi łodziami. Dla osób wybierających się po raz pierwszy do Norwegii, proponujemy jedyną i niepowtarzalną wyprawę w jedno z najpiękniejszych krajobrazowo miejsc na świecie. Wybrzeże Helgelandu położone jest wzdłuż słynnej drogi RV17. Już samo przejechanie samochodem i kilkoma promami tej cudnej trasy, zapiera dech w piersiach. Celujemy w środek tego krajobrazowego i wędkarskiego raju, jedziemy na Vegę.

Korzyści dla Ciebie

Zobacz prawdziwe rękodzieło sprawdzonych i niezwylke łownych przynęt oraz akcesoriów, które nie są powszechnie dostępne. Tylko w naszym sklepie - atelier wędkarstwa morskiego - megavega. Nie jesteśmy zwykłym sklepem internetowym, jakich w sieci wiele. Megavega to swoisty apartament typu studio: wiele z tego co u nas znajdziesz, to rękodzieło wykonywane na zamówienie. Wszystko sprawdzone w praktyce i zrodziło się z naszej indywidualnej potrzeby i pasji odkrywania. Chcemy podzielić się tym z Tobą!

Pamiętaj, że przynęty oraz akcesoria robione na zamówienie wymagają czasu przygotowania, dlatego proszę nie zwlekaj z zamówieniem na ostatnią chwilę.

Znajdziesz też coraz wiecej sprzętu i akcesoriów krajowych i importowanych od uznanych na świecie producentów  - wszystko sprawdzone i przetestowane w Norwegii. Będą to w większości artykuły w niższych od rynkowych cenach oraz z bardzo atrakcyjnymi rabatami i programem partnerskim.

Wąska specjalizacja w atelier klubu megavega, zawężona tylko do sprzętu wędkarstwa morskiego daje korzyść, że nie musisz długo wertować i tracić czas, na przeglądanie ogromnej oferty innych sklepów wędkarskich, mających oprócz oferty „morskiej” ogromną ilość pozostałego asortymentu. W sklepie klubowym megavega będzie tylko sprzęt morski zwłaszcza ukierunkowany na Big Game w Norwegii. Z każdym dniem będzie przybywało asortymentu. Jeżeli nie ma jakiegoś interesującego Cię modelu nie szkodzi, szybko go dla Ciebie zamówimy tylko napisz do nas!