Demon megavega

Nowy produkt

Demon to największa przynęta gumowa w gamie Dragon V-Lures. Z powodzeniem używamy tej gumy do połowów drapieżnych ryb w Norwegii. Połączenie z główką 200, 270 lub 370 g oraz uzbrojenie kotwicą trzymaną magnesami, dało znakomicie pracującą i bardzo łowną morską przynętę.

 Koniecznie z prawej wybierz wagę i kolor przynęty 

Znalazłeś niższą cenę? Napisz do nas a otrzymasz zniżkę i nagrodę!

Więcej szczegółów

29 Przedmioty

55,00 zł brutto

Więcej informacji

Demon to największa przynęta gumowa w gamie Dragon V-Lures. Z powodzeniem używamy tej gumy do połowów drapieżnych ryb w Norwegii. Połączenie z główką 200, 270 lub 370 g  oraz uzbrojenie kotwicą trzymaną magnesami, dało znakomicie pracującą i bardzo łowną morską przynętę.

Płetwa ogonowa Demona wychyla się niezbyt mocno na boki od osi przynęty, jednak dość mocno skręca się wokół‚ własnej osi. Dzięki swojej wielkości i masie daje bardzo silne impulsy hydrodynamiczne, łatwo odczytywane przez polującego drapieżnika. Pracuje w podobny spoób zarówno przy wolnym, jednostajnym prowadzeniu, przy podszarpywaniu, zmianach tempa a także w opadzie na cięższej główce jigowej. Specyficzna, smukła budowa tej przynęty odwzorowuje idealnie proporcje budowy wielu ryb, stanowiących podstawowy pokarm wielkich drapieżników. 9-calowy Demon potrafi sprowokować do ataku nawet te drapieżniki, które w danej chwili wydają się nie reagować na inne przynęty.

Kupujesz 1 szt. uzbrojonej przynęty w jednym kolorze. Koniecznie wybierz kolor oraz wagę przynęty z wariantów obok zdjęcia.

Znalazłeś niższą cenę? Napisz do nas a otrzymasz zniżkę i nagrodę!