Pilker Norway - klasyczny banan

Nowy produkt

To klasyka pilkera używanego często przez Norwegów. Nazywany potocznie "bananem" ten srebrny, połyskujący niczym żywy śledź pilker, należy do bardzo łownych przynęt na duże dorsze i inne morskie drapieżniki w Norwegii.

 Koniecznie w wariantach z prawej wybierz odpowiednią wagę! 

Więcej szczegółów

233 Przedmioty

25,00 zł brutto

Więcej informacji

To klasyka pilkera używanego często przez Norwegów. Nazywany potocznie "bananem" ten srebrny, połyskujący niczym żywy śledź pilker, należy do najbardziej łownych przynęt na duże dorsze i inne morskie drapieżniki w Norwegii. Wykonane z kwasoodpornej blachy wypełnione ołowiem, w 100% odporne na działanie mocno zasolonej wody morskiej. Specjalne tłoczenia na korpusie imitują łuski, czyniąc przynętę podobną do małego śledzia, co jest bardzo istotne łowiąc w krystalicznie czystych wodach norweskich. Uzbrojone w super ostre i wytrzymałe kotwice.

Dostępny w 7 wielkościach (gramaturach) 125, 150, 200, 250, 300, 400 i 500 gramów.

Bardzo atrakcyjna cena - sprawdź warianty wagowe! Pilker Norway to bardzo sprytna konstrukcja z trzema płaszczyznami wygiętymi w kształt przypominający banana. Ten norweski klasyk wabi dorsze zarówno w toni jak i żerujące przy dnie. Przy braku prądów morskich czy dryfu, pilker dzięki swej konstrukcji nie schodzi pionowo, a myszkuje na boki a jego praca przypomina ślizg. Penetruje wtedy duży obszar łowiska co w przypadku słabego żerowania ryb, sprawia że jest skuteczny. Wystarczy że poderwiesz pilkera, a resztę wykona on sam odchodząc to w jedną to w drugą stronę, bardzo szybkim ślizgiem. Pracuje jak żaden inny.