Wędka Dragon X-TREME H.D.

Nowy produkt

Niska waga, świetne wyważenie, moc, dynamika i nieprawdopodobne czucie przynęty – tak w skrócie można opisać serię X-TREME H.D. Znakomita relacja jakości do ceny!

Koniecznie wybierz model po prawej, zaznaczając odpowiedni punkt. Natychmiast zobaczysz cenę za ten model. Po rejestracji cena niższa o 5%!

Więcej szczegółów

17 Przedmioty

403,00 zł brutto

  • X-TREME H.D. 140C; casting - multiplikator
  • X-TREME H.D. 200C; casting - multiplikator
  • X-TREME H.D. 300C; casting - multiplikator
  • X-TREME H.D. 140S; spinning
  • X-TREME H.D. 200S; spinning
  • X-TREME H.D. 300S; spinning

Więcej informacji

Wędziska Dragon X-TREME H.D. powstały w efekcie ciągłego wzrostu popularności nowoczesnego wędkarstwa morskiego. Dziś bardzo wielu zaawansowanych w połowie dorszy spinningistów łowi z kilkuosobowych łódek, które z kolei definiują inne parametry stosowanego sprzętu. 

Relacja z testu wędki na wyspie Vega w Norwegii

Krótsze wędziska, wykonane z lepszego grafitu, lżejsze, ale bardzo mocne i dynamiczne – tego oczekiwali łowcy dorszy i innych dużych ryb morskich. Opatentowana już technologia Super Tight Wind® (S.T.W.). Zupełnie nowa, w 100% komputerowo sterowana linia produkcyjna, pozwala osiągnąć niespotykaną dotąd precyzję nawijania mat grafitowych.

Niska waga, świetne wyważenie, moc, dynamika i nieprawdopodobne czucie przynęty – tak w skrócie można opisać serię X-TREME H.D.

Wędki zarówno pod multiplikator oraz klasyczny spinningowy kołowrotek. Koniecznie wybierz model z rozwijanej specyfikacji.

Na filmie  niżej jest holowany halibut 82 kg/181 cm, właśnie na wędkę X-TREME H.D.